Оборот Групи компаній Bosch в Україні в 2015 році склав 1,6 млрд. грн.

  • Bosch зміцнює позиції в регіоні
  • Оборот у країнах СНД, Україні та Грузії склав 1,2 млрд. євро

 

Оборот Групи Bosch, провідного світового постачальника технологій і послуг, у країнах Співдружності Незалежних Держав (СНД), Україні та Грузії в 2015 фінансовому році склав 1,2 млрд. євро. Про це повідомив повноважний представник Групи Bosch у Росії, Україні, Білорусі, Центральній Азії, Монголії та на Кавказі Ханс’юрген Оверштольц під час річної прес-конференції 2 червня.

Оборот в євро знизився більше ніж на 20%, у місцевих валютах — дещо збільшився.

В Україні оборот Групи в 2015 році склав 61 млн. євро, що на 40% нижче показника 2014 року. У гривні оборот зберігся на рівні попереднього року — 1,6 млрд. грн.

«Наші бізнес-показники в регіоні в минулому році зазнали впливу непростої ринкової ситуації й несприятливого коливання курсів валют», — зазначив Ханс’юрген Оверштольц. — Аби знизити цей вплив, ми й надалі локалізуватимемо виробництво, оптимізуватимемо логістику та покращуватимемо обслуговування в усіх бізнес-напрямках».

Наприкінці 2015 року кількість персоналу в регіоні склала понад 4,1 тис. осіб.

Обсяг інвестицій у регіон досяг 12 млн. євро, з них в Україну — 0,4 млн. євро.

В Україні в 2015 році спостерігалося зростання продажів термотехніки й автозапчастин.

Ключовою темою для України залишається енергоефективність, тому попит на термотехніку Bosch продовжував зростати. В Одесі реалізовано найбільший у житловому будівництві проект — оснащення енергоефективним обладнанням для опалення та гарячого водопостачання (понад 100 конденсаційних котлів і 360 сонячних колекторів) житлового комплексу «Радужний».

Розвиток напрямку Рішення для мобільності пов'язано, в першу чергу, з продажами автозапчастин, а також із підвищенням якості обслуговування та розширенням мережі авторизованих майстерень. У 2016 році в країні працюють 98 станцій Бош Авто Сервіс та 103 партнери програми Бош Модуль.

Розширюються мережа дистрибуції та асортимент електроінструментів Bosch.

 

Група Bosch розраховує зберегти темпи зростання. У 2016 році Bosch, світовий постачальник технологій і послуг, прогнозує збільшення продажів продукції в світі на 3-5% з урахуванням коливань курсів валют. На нещодавній щорічній прес-конференції в Німеччині голова правління Bosch Фолькмар Деннер заявив: «Ми плануємо розвиватися за рахунок не тільки інноваційних продуктів, а й інноваційних послуг». У сфері мережевих технологій та послуг, що надаються через Інтернет, Bosch фокусується на трьох галузях: сенсорах, програмному забезпеченні й сервісах. Компанія активніше налагоджує зв'язки між бізнес-напрямками для об'єднання різноманітних платформ у виробничій сфері. У результаті Bosch отримує переваги від технологічної диверсифікації та широти асортименту своєї продукції, а також експертних знань у різних галузях. Нещодавно створений підрозділ Bosch Global Service Solutions, новий проект Bosch IoT Cloud та рішення Bosch Smart Home System для дистанційного керування технікою в «розумному» будинку, яке було запущено на початку 2016 року, – декілька прикладів цієї стратегії.

Последнее изменениеПятница, 03 Июнь 2016 12:28

Оставить комментарий

Наверх